Nástěnka třídy

Pátá A

Pozor na změnu ! První třídní schůzka v tomto školním roce se uskuteční v úterý 17.10. 2017 v 16´30 v naší třídě. V listopadu bude možno využít termín 14.11.17 k individuální konzultaci. Fia.

Na 25.října 2017 je naplánována návštěva Rudolfina v Praze.

Pár fotek ze skvělé exkurze v zemědělském podniku v Kačici a cyklovýletu najdete v galerii třídy.

Jaké akce na nás čekají v březnu

pátek 17.3. 2017 - matematická soutěž Klokan a divadelní představení o Ezopových bajkách

čtvrtek 23.3. 2017 - si v muzeu v Kladně zahrajeme na archeology

Expozice a program ve Sládečkově muzeu v Kladně se setkaly jen s kladnými ohlasy - povedený výlet. Foto v galerii třídy a na facebooku.

Jaké akce na nás čekají v dubnu

úterý 25. 4. 2017 - besídka pro rodiče v sále školy

čtvrtek 27.4. 2017 - druhé kolo jízd na dopravním hřišti

....a určitě něco ke Dni Země - podrobnosti budou upřesněny

Co se dělo v květnu ?

Celoškolní projektový den "Kniha" byl v naší třídě zaměřen na komiks. Tvořivost při něm nebrala konce...S komiksovými matematickými listy jsme obdarovali i jiné třídy.  (ukázky v naší fotogalerii)

V úterý 6.6. 2017 snad bude konečně přát počasí a projedeme se po dopravním hřišti v Kladně.