Informace pro rodiče

30.5. Informace k odjezdu na školu v přírodě 
Před odjezdem je potřeba donést potvrzení od lékaře o způsobilosti dítěte se ŠVPř zúčastnit, dále papír o užívání léků (rozdala jsem dětem včera) a kopii kartičky pojišťovny. (Děti za mnou mohou kdykoliv s kartičkou zajít, já ji mohu okopírovat zde ve škole.)

Při odjezdu je nutné odevzdat podepsané Prohlášení o bezinfekčnosti. Formulář dostanou děti zítra na společné schůzce, také je ke stažení na webových stránkách školy.

Orientační seznam potřeb dostaly děti včera, základem jsou dobré (pevné) boty a nepromokavá lehká bunda. 

Vy ani Vaše děti nejste ohledně škol v přírodě žádní nováčci, tak jistě víte sami, jak je nejlépe vybavit. Jen se přimlouvám za to, aby neměly s sebou drahé oblečení, ani elektroniku nebo jiné cennosti. 

 
16.3. Informace o testování SCIO - V rámci příprav na přijímací zkoušky je možné absolvovat testy z matematiky, českého jazyka a obecných studijních předpokladů, keré připravuje společnost Scio podle testových úloh Cermatu. Testování stojí 130 Kč (blžší informace a další možnosti procvičování jsou v přihlášce, kterou dostaly všechny děti). Testování není povinné, probíhá on-line, po absolvování dostanou děti kromě hodnocení a řešení také porovnání s ostatními řešiteli z jiných škol. 
Pokud bude mít zájem o testvání většina třídy, uspořádáme ho ve škole, pokud pouze jednotlivci, budete mít možnost testovat doma. 
 
ŠKOLA V PŘÍRODĚ
Lesní chata Kořenov, termín 7. - 12. června 2018
Zálohu již mají všichni žáci uhrazenou, doplatek je potřeba zaplatit do 2. května ve výši 1720 Kč. 
 
22.11. Děti dostanou informace o školním výletě do TEPFaktoru.
19.12. Sraz na výlet do TEPfactoru 20.12. je v 7.15 hod. před školou. Návrat je mezi 13.00 až 13.30 tamtéž. S sebou svačinu, pohodlné oblečení a sportovní obuv (na přezutí).
5.1. Vyúčtování výletu do TEPfactoru:
        záloha - 4362.5 Kč
        doplatek - 4711,5 Kč
        doprava - 4300 Kč
_________________________
       celkem 13374 Kč, vybráno 12500 Kč - zbývá doplatit 874 Kč = 35 Kč na jednoho účastníka