Hokejbalisti z Tuchlovic

V medailonku osobností bychom neměli určitě opomenout partu kluků (současných 9.,8.,7. i 6. tříd), které nejdříve zocelil společný tým ve školních florbalových turnajích. Jejich tým "Tuchlovičtí Kozlové" hrál celkem pět sezón a florbalovou kariéru úspěšně ukončil na 4. místě z 11. florbalových týmů.

Jedná se o tyto hráče: Matyáš Vojna, Zdeněk Husák, Vojta Frolík, Michael Drechsler, Šimon Vojna, Matouš Drechsler, Ondra Husák.

Tato celá parta se před dvěma lety "přesunula" do hokejbalového klubu HBC Nové Strašecí, kde svoji formu neustále zdokonalují v jednotlivých týmech. Za mladší žáky tj. - Ondra a Matouš, za starší žáky - Michael a Šimon a za mladší dorost - Matyáš, Zdeněk a Vojta.

Pokud to soupeř dovolí, rozdávají branky "ostošest", neustále pilují svoji formu a postupně nabírají ze zápasů nové a nové zkušenosti.