Tomáš Chvátal

Když mi loni Tomáš jen tak mimoděk před tělocvikem oznámil, že je mistrem republiky v bojovém sportu, tak mi spadla brada :-) Tenkrát jsem pojal myšlenku udělat s ním rozhovor, ale v záplavě všedních starostí k tomu nikdy nedošlo. Chtěl bych to alespoň letos trochu napravit. Dne 15.10. se pořádaly v Chomutově závody Tiger Cup 2017 ve sportu fighting a grappling. Tomáš reprezentoval tým Kobra Kladno. V každé kategorii byli 4 závodníci. Tomáš zvítězil ve všech čtyřech zápasech a získal dvě zlaté medaile. O pár dnů později Tomáš bojoval a to doslova a do písmene na mistrovství ČR. Nebylo to jednoduché, neboť se dostal do starší kategorie a tam patřil mezi mladší. Přesto vybojoval první místo v grapplingu ! a třetí místo ve fightingu! Blahopřeji ! J. Bejček