25. reprezentační ples školy

Ples Barevné školy ZŠ Tuchlovice

 

V sobotu dne 11.2.2017 se konal na sále České hospody již 25. reprezentační ples Barevné školy ZŠ Tuchlovice. K tanci a poslechu hrála oblíbená hudební skupina pod vedením pana J. Čermáka, „Černý brejle“.

Ples zpříjemnily svými dvěma vystoupeními mažoretky Květinky z TJ Sokol Kladno, členové novostrašeckého Čtyřlístku a v neposlední řadě žákyně 9. ročníku naší školy, Terka Barochová, se svým partnerem, Vítem Lorencem. Ti ve svém předtančení s latinskoamerickými tanci předvedli na parketu taneční umění vysoké úrovně.

Během celého večera byly prostory České hospody plně vytíženy. Na své si přišli tanečníci i ti, kteří se přišli jen pobavit. Ples provázela, jako každoročně, řada přátelských setkání a bohatá tombola se spoustou  cen od sponzorů, kterým touto cestou děkujeme.

Letošní ples, konaný v nekuřáckém duchu, se stejně jako plesy předešlé vydařil.

                                                                                                                   Vedení ZŠ a organizátoři plesu