26. REPREZENTAČNÍ PLES ŠKOLY

V sobotu 10.3. 2018 se uskutečnil již 26. reprezentační ples školy. V letošním roce padl rekord v návštěvnosti. Stejně jako každoročně  byl náš ples prostorem  pro setkání bývalých žáků školy i těch současných. Připravena byla dvě vystoupení. Úvodní vystoupení zajistila taneční hip-hopová skupina "Red power" a mažoretky" Květinky". Děkujeme všem dívkám, které svým parádním vystoupením nastartovaly příjemnou atmosféru plesu. Bohatou tombolu se podařilo dát dohromady díky sponzorským darům firem i jednotlivců. Jejich jména vám prozradíme v sekci sponzoring . Ještě jednou moc děkujeme a vaší podpory si vážíme.  Děkujeme také všem ostatním, za pomoc s organizací akce. A především všem,  kdo jste přišli a vytvořili příjemnou atmosféru. Ta byla umocněna výbornou hudební produkcí skupiny Černý brejle, která nás provázela celým večerem. Půlnoční překvapení se neslo ve znamení skvělého  vystoupení naší paní učitelky Jarky Polákové a její sestry Kristýny Kleinové. Připravily si pro nás houslové a pěvecké duety od AC/DC nebo třeba Ewy Farné. Tolik krátké ohlédnutí za repre plesem naší školy.            Mgr. Jan Bejček

Přikládám speciální číslo plesového časopisu:

str1-4.jpg (920446)
str2-3.png (1965923)