9.A v Mirakulu Milovice

Už v září jsme si naplánovali, že až všichni úspěšně absolvují přijímací zkoušky, odměníme se výletem do parku Mirakulum v Milovicích. Termín nám vyšel krásně na týden, kdy děti budou slavit svůj svátek, Den dětí. A já jsem moc ráda, že deváťáci (kteří během pár dnů přijdou do školy svátečně oblečení v oblecích a šatech skládat malé maturity) nezapomněli být dětmi. Na atrakcích v parku si to náramně užívali, ať už v lanovém parku, na prolézacích hradech, v podzemních chodbách, na obřích houpačkách, v zookoutku či v bludišti. K naší radosti fungoval i vodní svět, což se v horkém dni hodilo. A kromě zábavy jsme získali i praktické dovednosti pro život - už budeme příště vědět, kde je na nádraží "vzadu" :-)

Mgr. Olga Kačenková