Basketbal pro 3. a 4. třídu


Vážení rodiče, na škole se rozbíhá kroužek basketbalu pro vaše děti. Každý pátek od 14:00 do 15:00 v tělocvičně školy. Pokud by vaše děti měly chuť jej navštěvovat ať neváhají a přijdou. Více informací níže:

Jedinečný projekt pro žáky 3. a 4. tříd, kteří mají šanci alespoň na jednu sezónu zažít pocity těch nejlepších basketbalových hráčů NBA. Basketbalový turnaj kopírující herní systém NBA, který má za úkol propagovat basketbal po celé České republice.

Každá škola zúčastněná v projektu, respektive tým, reprezentují jeden z 30 týmů NBA, který jim je přidělen na základě draftu. Projekt je ve stejné podobě realizován po celém světě a NBA se na organizaci aktivně podílí. Dětem jsou hrazeny pomůcky, dresy, doprava....

Kvalifikace této soutěže se hraje v období duben - září 2020. Žáci budou trénovat v tělocvičně základní školy hodinu týdně  (pátek 14:00 -15:00) pod vedením basketbalové trenérky Lucie Lédlové.