basketbalový turnaj nejmladších

V sobotu 29. února 2020 se basketbalový kroužek ZŠ zúčastnil školní ligy, která se odehrála v kladenské sokolovně za účasti 4 družstev. Mix školní přípravky Tuchlovice, kluci ze 4. ZŠ Kladno, děvčata U10 a U11 z Kladna. Z plného balkónu i z palubovky se na utkání dívali a fandili rodiče hráčů a hráček.
Vše začalo společnou rozcvičkou a pak už se hrála jen utkání o dvou poločasech na hrubý čas. Nejprve se utkala 4. ZŠ s U11, pak přípravka z Tuchlovic s U10, jako třetí se hrálo utkání tuchlovických se 4. ZŠ a na závěr poměřily své síly U10 s U11.
Všechna utkání se odehrála v přátelské atmosféře a vítězi byli všichni zúčastnění. Další termín školní ligy je 4.4.2020.

                                                                                    Lucie Lédlová trenérka mužstva