Jak se škola červenala

Nečervenala se studem, ale oblečením svých žáků a učitelů, kteří přišli na barevný den naší školy celí v červeném. Do jaké míry se podařilo jednotlivým třídám "zčervenat", hodnotili žáci nově zvoleného školního parlamentu od třetích do devátých tříd. Jako nejčervenější byla nakonec vyhodnocena 3. třída z prvního stupně a se stejným ziskem bodů 8. A a 6. třída z druhého stupně. Na tyto tři výherce čekala sladká odměna v podobě téměř červené čokolády. A že nezůstali pozadu ani pedagogové a kuchařky, se můžete přesvědčit na titulce :-). Děkuji všem, kteří do té legrace s námi šli, a věřím, že fotografie z našeho červeného dne vás pobaví s nadcházejícími svátky. Klidné a spokojené Vánoce Vám přeje Jan Bejček.