Co na to škola?

Děti ze 4.A se rozhodly pobavit ostatní žáky z naší školy a přichystaly pro ně soutěž. Nejprve si každý ze třídy vymyslel dvě anketní otázky,během přestávek žáci obíhali školu, aby získali padesát odpovědí na každou otázku. Pak následovalo statistické zpracování, příprava plakátů,výroba pomůcek a těžké zkoušení. První soutěžící byli žáčci ze druhých tříd, kteří se pustili do boje s neuvěřitelným zápalem a krásně spolupracovali. Cenu pro vítěze přebrala třída 2.B , ale ani děti z "áčka" nepřišly zkrátka a odnesly si malou cenu útěchy. Premiéra vyšla na jedničku! No a po prázdninách čeká čtvrťáky další organizace soutěží pro třídy z prvního stupně a možná, že i pro jiné zájemce... J.Fialová

Že vám ten název něco připomíná? No jasně, jedná se o známou soutěž, kterou si pro nás připravili žáci 4.A pod vedením paní učitelky Fialové. Stručně řečeno - bylo to boží! My bychom jim tímto způsobem ještě jednou rádi poděkovali za to, že nás pozvali. Celková choreografie, moderátoři a průběh soutěže byl naprosto úžasný a propracovaný. Nejen, že jsme se výborně pobavili, ale navíc se nám podařilo i vyhrát. Smekáme před vámi klobouk a kdyby to šlo, soutěžíme znovu! 

Radka Šebestová a žáci 2.B