Den laskavosti 13.11.2017

V pondělí 13.11 se naše škola připojila k vyhlášenému projektu "Dni laskavosti". Organizátorem akce byl žákovský parlament. Co všechno na den laskavosti žáci připravili se můžete dočíst níže.

3.A – Zvonkaři

Žáci navštíví Dětský rehabilitační stacionář Zvonek v Kladně.

Z organizačních důvodů akce proběhne dopoledne ve středu 15. 11.

4. – Ďáblové

Žáci vyrazí 13.11. (cca po 2. vyučovací hodině) na úklid. Předběžně vybrané lokality jsou – okolí školního hřiště, horní dětské hřiště a okolí školy.

5.A – Pohádkáři

Žáci si připravili hry pro 1. třídu. Akce proběhne 13. 11. v tělocvičně třetí a čtvrtou vyučovací hodinu.

5.B –Páťáci

Žáci si připravili soutěže a hry pro druhé třídy.  Akce proběhne 13.11. (čtvrtou hodinu na sále, nebo ve třídě 2.A/2.B).

6.B – Šílenci

Žáci si připravili hry pro třídu 2.B. Z organizačních důvodů akce proběhne ve středu 22.11. třetí a čtvrtou vyučovací hodinu.

7. – Kočičí srdcaři

Žáci budou 13.11. v Pavilonu 2 prodávat vlastní výrobky s kočičí tematikou. Vybrané peníze budou předány kočičímu útulku.

7. Holky!

Žáci si připravili dvě kratší divadelní představení pro děti ze školky. Akce proběhne 13. 11. na sále. Začátek v 9.30.

8. Holky

Děvčata napekla dobroty a s laskavým úsměvem jimi podarovala vyučující. :-)

Fotografie zde: barevnaskolatuchlovice.rajce.idnes.cz/Den_laskavosti_13.11.2017/