Florbal Kozlové - ohlédnutí za sezonou 2015

V sobotu 16.5. se uskutečnil závěrečný florbalový turnaj Školní florbalové ligy 2015. Během celého roku nás čekaly každou jednu sobotu v měsíci dva zápasy s našimi soupeři. O tom, že se nám dařilo, není pochyb. Skončili jsme nakonec na druhém místě za týmem Nosorožců ze 4. ZŠ Kladno. V závěrečném turnaji jsme "doplatili" na absenci mnoha hráčů z mladší lajny a nakonec odsadili 4. místo. Bohužel, jako bychom předpověděli i výsledek našeho hokejového národního týmu. Fotografie ze závěrečného turnaje si můžete prohlédnout zde. Díky Danu Šternberkovi.

https://www.facebook.com/pages/Kozlov%C3%A9-z-Tuchlovic/1593970104152778

Stejně jako předešlé roky jsme za sebou zanechali sympatický dojem, jak herním projevem, tak i chováním. 

Velký dík patří všem hráčům, kteří vzorně reprezentovali naši školu.

 Obrovské poděkování  patří rodičům, kteří byli bezesporu nejlepším fan klubem! Ochotně přiváželi naše florbalisty na zápasy a podporovali nás po celou dobu a tomu všemu museli přizpůsobit své plány.


 Honza Bejček a Arnošt Reckziegel