INFO z lyžařského a SNB kurzu Sedmidolí -úterý 29.1.

Dnešní byl odpočinkový. Po intenzivních dvou dnech výcviku byla znát únava na všech účastnících. Dopoledne jsme strávili na chatě výrobou masek a nácvikem scének pro večerní hru. Odpoledne nás čekala procházka po hřebenech Krkonoš na Dívčí kameny. Atmosféra česko-polské hranice byla přímo magická, připomínala krajinu z jiných světů. Více fotografií najdete v naší fotogalerii: LVK Sedmidolí 2019.

Pondělní výcvik probíhal na sjezdovce Davidovy boudy a také na menší sjezdovce u Moravské boudy. Velkým úspěchem bylo, že všichni začínající lyžaři a snowboardisté již druhý den samostatně vyjedou na poma vleku a bezpečně se pohybují na sjezdovce. Počasí k nám bylo dnes příznivější, během dne občasné sněžení a místy jsme zahlédli i slunce. Přikládáme pár fotografií z dnešního výcviku.


Zdravíme všechny příznivce zimních sportů z horské chaty Sedmidolí v Krkonoších. V pořádku jsme dojeli a v tuto chvíli máme za sebou první den výcviku. Po celý den nás provázely sněhové přeháňky. Sněhové podmínky jsou fantastické a výcvik zatím probíhá k všeobecné spokojenosti. Máme za sebou první videorozbory a děti obdržely první krkonošské dolary do celotýdenní hry. Níže pár fotografií z dnešního dne.