Jarmark - tentokrát ve škole!

STŘEDA 13.12. OD 16:30 - 18:30

Srdečně zveme všechny rodiče a přátele školy na náš tradiční předvánoční jarmark.Tentokrát bude na nádvoří naší školy a v učebnách. Co vás čeká? Kromě vánoční pohody a setkání s přáteli také jarmareční stánky s vánočnímu doplňky od vašich dětí. Budete si moci vyzkoušet i vánoční tvoření v našich dílničkách. ( Vykrajované přívěsky ze studeného porcelánu, točení na hrnčířském kruhu, rybičky z proutí, vánoční ozdoby...) K občerstvení budou k dispozici škvarkové placky, svařené víno a horký čaj. V 18:00 hodin budeme společně zpívat koledy. Jsme zapojeni do celorepublikového projektu " Česko zpívá koledy". Na úvod celého jarmarku shlédnete vystoupení našich nejmenších žáčků,  na závěr se rozloučíme malým, ale šikovným  :-) ohňostrojem.

                 Těším se na naše společné předvánoční setkání J. Bejček