Květinový den a odpočet

První jarní den se ve škole konaly hned dvě zvláštní akce. Školní parlament vyhlásil, nafotil a vyhodnotil "květinový den". Tak jste tedy mohli po celý den ve škole potkávat květinami ozdobené žáky i pedagogy v květinových šatech. Pozadu nezůstala ani školní jídelna, jak uvidíte na fotografiích. Na prvním stupni byla jako nejkvětinovatější třída vyhodnocena 2.B. Viděli jste ji hned na titulce webovek, a na druhém stupni to byla 8.A. Všichni vítězové dostali drobnou barevnou odměnu a také byli vyhodnoceni tři nejlepší květinoví borci.

Druhá akce byl odpočet hodin do převratné události. Odpočet začal ve čtvrtek na  nádvoří a po hodinách ukrajoval čas do hodiny " H". všichni byli plni očekávání co se stane až se časomíra zastaví v bodě NULA. přál bych vám vidět ty napnuté výrazy dětí na nádvoří. Byla právě přestávka a všichni chtěli být u toho. Co se tedy stalo 20.3. v jedenáct hodin dvacetosm minut??? Přišlo JARO! Z reproduktoru se ozval zesílený zpěv slavíka a jiných zpěváčků a začal první jarní den. :-)

Na květinový den i odpočet se můžete podívat ve fotografiích.ve fotogalerii " PRVNÍ JARNÍ DEN" J. Bejček