Lezecká olympiáda ve Slaném

Školní lezecká olympiáda – II. Ročník

 V pátek 23. 09. 2016 se žáci naší školy zúčastnili Školní lezecké olympiády ve Slaném. Akce proběhla jako předprogram Mistrovství ČR v boulderingu na slánském náměstí. Soutěžilo se v pěti kategoriích od 1. do 9. třídy. Naši školu reprezentovalo 13 lezců. Všichni podali ty nejlepší výkony a dosáhli velmi pěkných umístění. V celkovém hodnocení jsme obsadili 6. místo.  V soutěžích jednotlivců jsme získali celkem 4 medaile.

V nejmladší kategorii   Šimon Drechsler 2. místo

V kategoriích starších  Michael Drechsler 2. místo

                                     Marie Beranová    2. místo

                                     Filip Frolík             3. místo

a pak několik čtvrtých míst. Všem účastníkům děkuji za vzornou reprezentaci školy a těším se na příští ročník.

Mgr.Jana Drechslerová