Máme MISTRYNI SVĚTA!!

Medailonek Báry Kindlové

Ta se jako reprezentant České republiky společně se svým teamem z Aerobik Dancers Kladno zúčastnila výpravy MS ve sportovním aerobiku a fitness teamech na karibském ostrově Martinique. Barča se věnuje aerobiku již od 4 let a v posledních letech se jí a jejímu teamu opravdu daří. Loni na Mistrovnství Evropy a stejně tak i na MS vybojovali bronzové medaile v kategorii kadet. Letos prvním rokem přestoupili již do starší kategorie juniorů, a tak už nominace na MS byl velký úspěch. Na letošní šampionát se holky připravovaly opravdu důsledně, trenovaly jak v týdnu, tak i o víkendech. Věděly, že musí na sobě makat, aby porazily své konkurentky např. z Austálie či Ruska. Samotné závody trvají 4 dny, ale holky odlétaly již týden před mistrovstvím nejen kvůli zážitkům, ale hlavně kvůli aklimatizaci, protože tam panuje obrovská vlhkost. Samotné závody vypukly 1.12., tento den holky soutěžily v základním kole SA Trio a skončily na druhém místě. Druhý den je čekalo základní kolo fitness, kde holky vybojovaly prozatím první místo. Samotné finále se konalo ve čtvrtek 3.12. a právě tento den si budou nadosmrti pamatovat, neboť získaly titul Mistryně světa ve fitness teamech a vícemistyně ve sportovním aerobiku TRIO. Barča si tedy z karibského ostrova odvezla dva cenné kovy na krku, zlatou a stříbrnou medaili, a může se pyšnit titulem mistryně světa.
Děkujeme rodině a všem, kdo Barču podpořili. Také ZŠ v Tuchlovicích, která ji umožnila delší absenci z vyučování. Velké díky patří také její trenérce Majdě Husákové, která holky perfektně připravila
a dovedla až na MS .

rodiče Renata a Tomáš Neumannovi