Muzikoterapie pro I. stupeň

23.2. navštívil naši školu Afričan Tapha se svým hudebním pořadem. Tapha se zabývá hudební terapií pro děti a v hodinovém pořadu žáky 1.stupně pořádně rozhýbal. Děti byly interaktivně zapojeny do různých hudebních aktivit. Za zvuku afrických bubnů nejprve tvořily hlasový doprovod, poté se pohybovaly do rytmu bubnování, s Taphou si také  zatančily na několik známých písniček a v neposlední řadě si společně zahrály na své bubínky a doprovodily Taphu vlastnoručně vyrobenými chrastítky. Děti tak prožily hezké, nejen hudební, ale i multikulturní dopoledne. Podívejte se na několik fotek v naší fotogalerii.

                                                                                                                                             Radka Šebestová 

video, viz níže:

20160223_085429.mp4 (58160550)