Návštěva Ekofruktu Slaný očima dětí + foto

Vašek Palán (žák 4.A)        Na exkurzi do Ekofruktu Slaný
Z Tuchlovic jsme odjeli v 8:00, přijeli jsme do Slaného a tam na nás čekal průvodce Marek Malák. Šli jsme do třídičky jablek a hrušek, tam i myjou ovoce, jablka plavou a hrušky ne, takže mají takovou vanu a tam ta jablka plavou. Hrušky musí mýt sprškou. Ještě jsme šli do skladu, tam je teplota 6 až 7°C,
a pak jsme šli do sadu, kde si každý mohl vzít dvě jablka.
Vinca Baldýnský(žák 4.A)      Vítám vás v událostech ve škole
Dnes si 4.A vyrazila na exkurzi ve Slaném. Jednalo se o skoro největší sady v České republice. Třída nejdříve poznala stroje na třídění jablek, překvapila nás nádherná vůně. Pak jsme odjeli autobusem do sadu a mohli si i ochutnat výborné jablíčko. Také jsme dostali boxíky na svačinu se zvířátkem.