Návštěva veletrhu celoživotního vzděláváníVe středu 9. října 2019 navštívili žáci 8.A, 8.B a 9. třídy Veletrh celoživotního vzdělávání, který se konal v Domě kultury v Kladně - Sítné.Měli zde možnost nahlédnout do zákulisí středních škol a středních odborných učilišť v Kladně, Slaném, Rakovníce, Novém Strašecí, Praze, Litvínově a dalších místech naší republiky.

Školy formou zajímavých prezentací přiblížily svým budoucím studentům formu studia i možnost volby volnočasových aktivit. Žáci se s poměrně velkým zájmem informovali u zástupců škol z řady pedagogů a stávajících studentů (mezi kterými nechyběli ani absolventi naší ZŠ) o tom, co je v souvislosti s volbou budoucí školy zajímá. Pevně věřím, že účast našich žáků na VCV byla pro většinu přínosem a pomůže jim zvolit správnou školu pro život.


                                Mgr.I. Coufalová kariérová poradkyně