Parkourové hřiště otevřeno

V pátek 15.11. bylo slavnostně otevřeno parkourové a workoutové hřiště v areálu základní školy. Za účasti členů obecní rady, rodičů a především "milionu" přívrženců parkourového sportu, byl areál otevřen. Toman Richtera a jeho dva přátelé, kteří se tomuto sportu věnují teď již na téměř profesionální bázi více jak 10 let, nám předvedli, co vše areál nabízí. A bylo se nač dívat. Konečně jsme pochopili, že ten nemožný přeskok z hrazdy na bednu jde realizovat. Chlapi předváděli jeden skvělý kousek za druhým.

         Ženy, maminky, zavíraly oči, protože se na to nemohly dívat, kluci zase žhavili mobily, aby exhibiční vystoupení řádně zdokumentovali. Prostě vše proběhlo, jak mělo. Na závěr bych rád připomenul slova Tomana: "Každý si může dovolit jen to, na co stačí. Nejde si myslet, že shlédnu nějaké úžasné video na youtube a hned se to rozhodnu zkusit také." Mějte to na paměti, až budete na hřišti, ať vám přináší jen radost z pohybu, jak to má být.

          Ve fotogalerii se můžete podívat na fotografie od paní Jany Jiráskové. Děkujeme J. Bejček