PÁTEK TŘINÁCTÉHO

Mnozí lidé věří, že pátek třináctého přináší smůlu. Navzdory pověrám se celá škola oděla do černého. Kromě svetrů, mikin, šál a čepic měli někteří i elegantní klobouky nebo dokonce změnili i tón své pleti. Díky tomu nevypadala černá smutně, ale pobavila nás stejně jako předešlé barvy. Opět probíhala soutěž o nejlépe oblečenou třídu. Konečné pořadí vzniklo na základě hlasování zástupců žákovského parlamentu. Štěstí přinesl "černý" den nakonec sedmákům, kteří si vybojovali první místo a sladkou odměnu i díky černým brýlím a obdivuhodným knírům kroutícím se jim pod nosem. Souboj byl ale tentokrát velmi vyrovnaný, mezi umístěnými byl rozdíl často jen jediného bodu. Úžasné bylo, že se třetího barevného dne zúčastnili skoro všichni, což svědčí nejen o rostoucí oblibě těchto milých zpestření jinak třeba obyčejných dní, ale taky o tom, že děti nemyslí jen na sebe a jsou ochotné něco podniknout pro úspěch své třídy.
                                                                                                                                                              Mgr. Pavlína Opatrná

Zde naleznete fotografie tříd tak, jak dopadly v hodnocení zástupců žákovského parlamentu :-)

1.MÍSTO 7.TŘÍDA 42 BODŮ

2.MÍSTO 8.A a 1.A 41 BODŮ