ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

První adventní neděli proběhlo na tuchlovickém náměstí rozsvěcení vánočního stromu. Děkuji všem, kteří jste přišli !! Všem dětským i dospěláckým organizátorům, vedení obce  a především vám, kteří jste tuto slavnostní akci podpořili. Tuchlovické náměstí ožilo září stovek světel .....a na závěr rozsvícením nádherného stromu. Fotografie od paní Jiráskové a také od pana Karnolta si můžete prohlídnout ve fotogalerii "Rozsvěcení stromu".    Pohodový adventní čas vám přeje Honza Bejček

Pojďte s námi první adventní neděli 29.11. od 17 hodin na slavnostní rozsvěcení vánočního stromu v Tuchlovicích.:-) Každý se bude moci zapojit do vytváření obřích světelných obrazců, které se budou přelévat na náměstí. Vezměte si proto pokud možno nějaký zdroj žlutého světla. Například, svíčku, lampičku, lampion, nebo blikající led svíčku. Těšte se také na vystoupení a pravé vánoční občerstvení. Adventní čas je tady a v nás :-)