Vánoční Jarmark - Česko zpívá koledy

Předvánoční jarmark naší Barevné školy je tradiční akce, na kterou se všichni těšíme. Dává nám prostor pro společné setkání s kamarády, rodiči a chvilkové zastavení v předvánočním shonu. Letos podruhé jsme jej umístili přímo na nádvoří školy. Naši žáci nabízeli ve stáncích vánoční drobnůstky. Předháněli se v nápadech a projevili svého obchodního ducha. Stejně tak ale solidaritu s těmi, kteří neměli v životě tolik štěstí. Vždy dáváme část "zisku" na dobročinné účely. 

              Tentokrát nám svatý Martin přál, protože se na náš jarmark přijel podívat na svém bílém koni, a tak jsme byli svědky, jak se v průběhu odpoledne proměňuje nádvoří školy v kouzelnou zasněženou krajinu. Naši nejmenší žáci předvedli rodičům, že dokážou společně krásně zazpívat koledy i zarecitovat vánoční říkanky, a my všichni jsme pak společně zazpívali s celým Českem sadu nejznámějších českých vánočních koled. Každý, kdo se do akce zapojil, byl odměněn sladkým donuttem. Na závěr nám zasněžené školní hřiště posloužilo jako jiskřivý podklad pro ohňové představení.

              Děkuji všem žákům, pedagogům i provozním zaměstnancům za nachystání celé akce a také moc rodičům za jejich podporu a zájem. Bez vás to nejde :-) Přeji všem klidný adventní čas. Čas rozjímání, čas laskavý a láskyplný. Čas naplněných přání a tužeb. Klidné a pohodové vánoční svátky.

                                                                                                                         Jan Bejček