Zahájení nového školního roku 2017/2018

Slavnostní zahájení nového školního roku proběhlo v pondělí 4.9.2017 od 8.00 na nádvoří školy. "Pohyb je život" se stalo mottem letošního školního roku. Díky tomu si mohli všichni přítomní vyzkoušet na vlastní kůži 13 pohybových disciplín. Například skákání přes gumu, přes švihadlo, nebo skákání panáka. Ti odvážnější si nenechali ujít slack linu, nebo si v amfiteátru vyzkoušeli střelbu na florbalovou branku.Také jste se mohli trefovat přímo do otevřené tlamy hroooozivé příšery míčkem, nebo vyzkoušet přesnost ve střelbě na basketový koš. Prostě každý se mohl hýbat dle libosti. K tomu hrála příjemná hudba a našlo se i něco na zub. Každý z pracovníků školy upekl něco dobrého se sportovní tématikou. tak například čokoládový perník byl složen do stupňů vítězů a podobně.... pro všechny bylo k dispozici pití a chutné párky.

                  Prvňáčkům, kteří poprvé stáli na nádvoří v očekávání, popřál pan starosta příjemné vykročení do světa vzdělávání a také všem ostatním hodně úspěchů ve škole i v osobním životě. Počasí nám přálo a tak jsme si zahajovací den myslím všichni náramně užili. Děkujeme paní Jiráskové, která zachytila atmosféru i první krůčky letošních školáků na kameru. Fotografie si můžete prohlédnout v sekci galerie. Tak jenom na ukázku :-)