ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD

Zápis do prvních tříd proběhne od 1.4. do 20.4.2020. Ve smyslu mimořádných opatření a minimalizace osobního styku zápis proběhne bez osobní přítomnosti dítěte. Proběhne pouze formální část zápisu. Motivační část s prohlídkou školy a tříd budeme s budoucími školáky realizovat  po ukončení mimořádných opatření, o formě budete včas informováni.

JEDNOTLIVÉ KROKY ZÁPISU: 

1) Klikněte na odkaz: aplikace.zapisyonline.cz/SOL/PublicWeb/zs-tuchlovice/KWE015_PrihlaskaZS.aspx   zde vyplňte přihlášku. (aktivní 1. - 20.4.)

2) Po vyplnění přihlášky ji budete mít v emailu ke stažení ve formátu PDF. Pokud máte možnost, vytištěnou a podepsanou  ji v  rezervovaném termínu doručte do školy. (Možno tisknout i ve škole.) S sebou prosím občanský průkaz a rodný list dítěte.

3) Pokud žádáte o odklad, rovněž vezměte doporučení příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa.

V případě dotazů, volejte na tel:739593170    Mgr. Jan Bejček